«Побачити світ» − благодійний проєкт LifeChanger UA, який подарував нові якісні окуляри від RestoringVision спілчанам із Запорізького та Криворізького регіонів.

Про все детально − від Запорізької територіальної профорганізації, яка втілила в життя цю благодійну ініціативу.

«Дуже приємно відчувати підтримку та працювати з людьми, яким болить за Україну та членів профспілки», − щемко відзначив роботу благодійників голова Запорізького теркому Андрій Хижній. А також додав: «Завдяки LifeChanger UA та Раді профспілки впродовж двох тижнів нам вдалося забезпечити 4100 спілчан Запоріжжя окулярами з діоптріями +1,+1.5,+2,+2.5, а 2600 таких екземплярів − ми передали колегам з Криворізького регіону».

Голова Криворізького теркому Олександр Жук відзначив позитивні відгуки спілчан про якість лінз та зручність оправ і подякував колегам за плече підтримки: «Шана цій організації, яка потурбувалася про наших залізничників. Відгукнулися, не залишились байдужими, допомогли людям. Творити добро – це так важливо в наші буремні часи. Дякуємо!»

«Наші незламні герої – співробітники Укрзалізниця тепер мають окуляри від RestoringVision. Вони з початку війни безперервно працюють, іноді навіть ризикуючи власними життями, перевозячи і евакуючи найменших, найстарших, здорових і поранених пасажирів. Ми сподіваємось, що наш невеликий внесок принесе радість, полегшить роботу та подарує більше комфорту в нелегкому завданні.

Вдячні вам за те, що ви робите для нашої України. Ваша сміливість, натхнення та самопожертва не лишаються непоміченими. Дякуємо вам за вашу незламність та героїзм!», − подякували залізничникам на своїй сторінці у фейсбуку LifeChanger UA.

Дякуємо LifeChanger UA, що допомагаєте! Ми побачимо Перемогу України разом!