23 березня взяв участь в робочій зустрічі з представниками громадського сектору та місцевих громад з представниками USAID/Демократичне врядування у Східній Україні.
Під час зустрічі було презентовано та обговорено наступне, покроково залучення додаткового ресурсу для розв’язання соціальних проблем в регіоні.
Зараз час діяти та об`єднуватися для співпраці та якісних соціальних послуг для членів Профспілка залізничників і транспортних будівельників УкраїниЗапорізький терком.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/338021945_1156086932457360_4229206980184111413_n.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/338886929_974477870628076_8734859659201496398_n.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/338934519_196975883039045_5212281546238426576_n.jpg)