Плідна співпраця з організаціями абсолютно різного рівня і типу, яку Запорізький терком профспілки налагодив з початку вторгнення, продовжує приносити плоди на користь спілчан.

Так, після тривалих переговорів, терком вже вдруге домовився з обласною військовою адміністрацією про надання членам профспілки продуктової гуманітарної допомоги. На початку січня від ОВА отримали 14 т курячого м’яса і 14 т вершкового масла, організували їх доставку і розвантаження та розподілили між понад 4,1 тис. спілчан Запорізького регіону, зокрема 72 набори терком передав раді ветеранів.

А завдяки постійній співпраці із запорізьким обласним відділенням ВГОІ «Українська Спілка Інвалідів-УСІ», яка почалась влітку, та за підтримки благодійного фонду «Посмішка ЮА» забезпечили продуктовими наборами 170 спілчан з інвалідністю – 140 працівників та 30 пенсіонерів.

Зі свого боку Запорізький терком профспілки не лишається осторонь соціальних, благодійних та гуманітарних проєктів своїх партнерів: нещодавно долучилися до кампанії ВГОІ «УСІ» з допомоги Збройним Силам України