У липні Голова профспілки Олексій СЕМЕРУНЬ зустрівся з головами профорганізацій та активом дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці.
Другий день робочої поїздки, у якій також взяли участь завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати Ради профспілки Олена Булавін та провідний фахівець відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки Анатолій Кулешов, було присвячено зустрічі з активістами Запорізької територіальної профорганізації.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_8175-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_8174-1.jpg)
На зустрічі лідер профспілки розповів про роботу профспілки у воєнний час, труднощі та виклики, спричинені зміною законодавства, переговори з Укрзалізницею щодо повернення призупинених виплат, благодійні проєкти, реалізовані у співпраці з міжнародними партнерами, пов’язану з реформуванням Укрзалізниці необхідність змін у структурі профспілки тощо.
Голова профспілки відповів на всі запитання учасників зустрічі, а також обговорив з ними нагальні проблеми, які турбують залізничників: низьку заробітну плату, відплив кадрів, перекоси у застосуванні преміювання гостродефіцитних професій тощо.
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_8248-edited.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_8230-1-1.jpg)
![](https://zalp.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_8255.jpg)
Про роботу в умовах повномасштабної війни поінформував також голова дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці Андрій ЛЕЙКО.
Голова Запорізької територіальної профорганізації Андрій ХИЖНІЙ доповів про основні напрями діяльності і проілюстрував свою інформацію фотозвітом «500 днів роботи теркому».