Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Газета "Вісник профспілки"
Venochek.jpg
 
Інформаційна діяльність Ради профспілки спрямована на своєчасне та повне інформування спілчан про роботу виборних профорганів, доведення до відома широкої громадськості проблемних питань та шляхів їх вирішення, формування суспільної думки та авторитету профспілки.

Важливою подією в житті профспілки стало самостійне видання в 2006 році «Вісника профспілки» (як відомо, до цього часу наша профспілкова газета виходила як вставка до газети «Магістраль»).

Передплатний індекс „Вісника профспілки” – 94922.
Періодичність випуску профспілкової газети – два рази на місяць.

Тираж „Вісника” (найвищі показники):
2006 р. – 90 тис. примірників;
2007 р. – 109 тис. прим.;
2008 р. – 143 тис. прим.;
2009 р. – 195 тис. прим
.;
2010 р. – 197 тис. прим.;
2011 р. - 231 тис. прим.;
2012 р. – 352 тис. прим.;
2013 р. – 335 тис. прим.;
2014 р. - 260
тис. прим.;
2015 р.
- 234 тис. прим.;
2016 р. - 167 тис. прим.;
2017 р. - 169 тис. прим.;
2018 р. - 111,8 тис. прим.;
2019 р. - 89,4 тис. прим.
 
Завдання Ради профспілки – зробити газету змістовною та привабливою, щоб вона була цікавою і для працівників, і для пенсіонерів, а також стала дієвим інструментом у руках профспілкових активістів під час вирішення нагальних проблем соціального захисту спілчан.
 
03049, м. Київ, Повітрофлотський профспект, 15А, відділ інформації; 


Моніторинг активності авторів газети в 2014 році

Серед поступових кроків реалізації СТАНДАРТУ інформаційної діяльності профспілки здійснюється щорічний моніторинг активності голів первинних профорганізацій, інших профпрацівників та активістів на сторінках газети «Вісник профспілки».
 У 2014 році у «ВІСНИКУ» загалом опубліковано понад 1000 текстових і фотоматеріалів (у тому числі офіційного спрямування та за авторством фахівців Ради профспілки).

Детальніше...
 

Моніторинг активності авторів газети в 2013 році

Серед поступових кроків реалізації СТАНДАРТУ здійснюється щорічний моніторинг інформаційної активності голів первинних профорганізацій, інших профпрацівників та активістів на сторінках газети «Вісник профспілки».  
У  2013 році у  «ВІСНИКУ»  загалом опубліковано понад 1000 текстових і фотоматеріалів (у тому числі офіційного спрямування та за авторством фахівців Ради профспілки).

Детальніше...
 

„Вісник профспілки: 2007–2011. Підсумки п’ятиріччя

Фактично профспілкова газета є презентацією результатів щоденної роботи профорганів усіх рівнів. З її сторінок спілчани дізнаються, які саме проблеми стоять наразі перед профспілкою і яким чином вони вирішуються.

Детальніше...
 

«Вісник профспілки»: 2010 рік

У 2010 році забезпечено регулярний і своєчасний вихід газети (побачили світ 24 номери). Друковане періодичне видання нашої профспілки постійно розвивалося як з погляду поліграфічної складової, так і змістового наповнення. Тож завдяки пильній увазі видавця – Ради профспілки – та всебічній підтримці профорганів усіх рівнів, постійній творчій допомозі профпрацівників й активістів наш „ВІСНИК” зберігає право називатися наймасовішою профспілковою газетою України, адже максимальний наклад у 2010-му становив понад 197 тис. примірників.


Детальніше...
 

Передплата — 2009: ГАЗЕТА ДЛЯ СПІЛЧАН

 199.jpg

 Під час читацької конференції профспілкової газети, що відбулася
  у жовтні 2008 року у локомотивному депо Козятин Південно-Західної залізниці
за участю першого заступника Голови профспілки М.Сінчака
 

Газета приходить додому

Значно більше примірників профспілкової газети ніж торік вирішили передплатити для спілчан профкоми Шевченківської територіальної профорганізації.


Зокрема, протягом 2009 року на свою домашню адресу «Вісник профспілки» отримуватиме кожен другий працівник локомотивного і вагонного депо ім. Шевченка, вагонної дільниці, будівельно-монтажного експлуатаційного управління № 5, Христинівського локомотивного депо, майже кожен трудівник шевченківських дистанцій сигналізації та зв’язку і колії, а профкоми станцій потурбувалися про те, щоб наступного року газету читали і кожен працівник, і ветерани-залізничники.


Передплата триває, проводиться активно. Тож усі бажаючі отримуватимуть «Вісник профспілки», який листоноші приноситимуть їм додому.


Спілчани із зацікавленістю читають кожен номер своєї профспілкової газети.

 

Олена МОТУЗЕНКО,
провідний фахівець Шевченківського теркому профспілки
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Газета "Вісник профспілки"
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79