Розпочалась дитяча оздоровча кампанія у Дорожній профорганізації Львівської залізниці: дев’яносто дітей з родин працівників регіональної філії та інших філій АТ «Укрзалізниця», членів профорганізації, вирушили на відпочинок у навчально-оздоровчий табір «Політехнік-2», розташований в курортному селищі Славсько, в гірській екологічно чистій зоні.

Окрім чудового відпочинку та оздоровлення серед мальовничої та цілющої природи у прекрасному куточку Прикарпаття, діти поринули у змістовну спортивно-туристичну та розважально-пізнавальну програму, яку підготував персонал табору. А батьки мають змогу через створений телеграм-канал спостерігати за тим, чим займаються діти протягом дня.

Про приємний та корисний відпочинок дітей Дорожня профспілкова організація Львівської залізниці подбала заздалегідь. Перед початком сезону представники дорпрофсожу побували у таборі, ретельно ознайомилися з його інфраструктурою, умовами побуту, відпочинку, кулінарною картою, особливу увагу звернули на питання безпеки дітей під час перебування у таборі. Крім того, профспілка забезпечила учасників заїзду комфортабельним транспортом, який доправив хлопців та дівчат зі Львова до Славська.

Загалом упродовж цього літа за путівками Дорпрофсожу Львівської залізниці на оздоровленні та відпочинку побуває понад 300 дітей залізничників. Окрім Славська, на хлопців та дівчат чекають оздоровчий табір «Смерічка», що в с. Микуличин Яремчанської міської громади на Івано-Франківщині, та оздоровчий комплекс «Чайка» в с. Хрінники, що розташований біля водосховища, в мальовничому куточку Рівненщини.

За рішенням президії Дорпрофсожу Львівської залізниці, хлопців та дівчат із багатодітних залізничних сімей, а також дітей працівників, які служать у лавах ЗСУ, загинули чи зазнали поранення на війні, забезпечують безкоштовними путівками за рахунок дорпрофсожу.

Втім, для решти спілчан дорпрофсож оплачує 50 % вартості путівки, щоб вона не стала фінансовим тягарем для батьків.