У січні дорожня профорганізація Львівської залізниці подбала  про організацію святкової подорожі «Казковим ретропотягом» для 150 залізничників та членів їхніх сімей. Особливу увагу приділили багатодітним залізничним родинам, діткам, чиї батьки несуть бойове чергування у лавах ЗСУ, а також залізничникам з інших регіонів України, які через війну були змушені залишити рідні домівки, шукаючи безпечного прихистку на Заході України.

На пероні Львівського вокзалу вишикувалася довжелезна черга охочих сфотографуватися біля паровоза. Під час руху панувала святкова різдвяна атмосфера: бадьорого настрою додавали новорічне оздоблення салонів та дзвінка коляда, із якою бригада провідниць завітала у кожен вагон.

Свято продовжилося на станційній площі у Брюховичах, де естафету перейняли вихованці Львівської дитячої залізниці. Поряд із різдвяною колядою та віншуваннями учасники поїздки разом із юними залізничниками промовили молитву-оберіг за наших воїнів.

Після завершення подорожі її учасники жваво ділилися враженнями.

Пані Ольга, електромеханік зв’язку Львівської дистанції сигналізації і зв’язку, у святкову подорож вирушила разом із чоловіком Юрієм та 9-річними донечками-двійнятками Софійкою і Надійкою.

– Такі заходи у важкий неспокійний час війни дарують радість діткам, трохи заспокоюють та відволікають дорослих від постійної напруги і тривог. Хочу щиро подякувати Укрзалізниці та дорожній профорганізації Львівської залізниці за святкове дійство, – зазначила пані Ольга.

Не було зауважень до організації та проведення свята і в пані Анни – інженера з відпрацювання скарг пасажирського вагонного депо Львів. А головними «ревізорами» святкової подорожі ретропотягом стали її діти: 5-річна донечка Наталя та 7-річний син Денис.

Палітри яскравим враженням та щирих емоцій додав дітям і дорослим ще однин подарунок від дорожньої профспілкової організації – святкова вистава «Вкрадене Різдво» в Палаці залізничників.

Після вистави дітлахи жваво обмінювалися враженнями. Дорослі ж були практично одностайними у тому, що старання організаторів заслуговують великої подяки, адже дитячі усмішки та дзвінкий сміх, які так часто спалахували того вихідного дня на пероні вокзалу, у поїзді, фойє чи глядацькій залі, у важкий воєнний час варті всіх скарбів світу.

Інформацію і світлини надав пресцентр дорпрофсожу Львівської залізниці