У дорпрофсожі Львівської залізниці 28 листопада відбулось спільне засідання двох дорожніх професійних секцій – працівників локомотивного господарства і господарства приміських пасажирських перевезень.

У роботі секцій взяли участь заступник директора виконавчого регіональної філії «Львівська залізниця» з управління персоналом та соціальної політики Андрій Кирда, в. о. заступника директора виконавчого регіональної філії з рухомого складу Олексій Борисенко,  начальник служби організації праці, заробітної плати і структур управління Ігор Мартинович, керівництво служб обох господарств.

Дорожню профорганізацію представляв її голова Артем Корольков, а також завідувачі відділів дорпрофсожу.

Члени секцій – голови первинних профорганізацій підрозділів порушили перед відповідальними особами нагальні питання, які турбують трудові колективи: укомплектування штатів, оплати та стимулювання праці, безпеки праці, поліпшення виробничого побуту і, звісно, проблеми виробничого характеру.

Завдяки секціям деякі питання вдалося одразу зрушити з місця – рішення знайшлися при обговоренні і відповідальні особи отримали вказівки для їх негайного втілення. Щодо низки проблем буде розроблено заходи на наступний рік, решту за дорученням керівництва взяли на контроль очільники служб і підрозділів.

Відповідно до Положення про професійні секції Профспілки залізничників і транспортних будівельників України протоколи секцій направлено причетним до виконання.