21 вересня 2023 р. проведено засідання комітету дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці, яке відбулося за участі голів профорганізацій, заступника директора виконавчого з кадрів та соціальних питань Андрія Кирди, начальників служб: організації праці, заробітної плати і структур управління Ігоря Мартиновича, організації та проведення закупівель Володимира Стартовича та начальника відділу праці Ігоря Кузьменка.

З інформацією щодо стану виконання зобов’язань колективного договору залізниці за перше півріччя виступив директор виконавчий регіональної філії «Львівська залізниця» Юрій Іщук.

Учасниками заходу, зокрема, порушено питання щодо реформування підприємств Львівської залізниці, забезпечення запчастинами, критичної ситуації зі спецодягом для працівників, невирішеної проблеми «старіння» кадрів, необхідності впровадження фінансового заохочення молодих працівників, а також підвищення заробітної плати та питання оплати праці за роботу у вихідні дні. Не оминули проблем поліпшення умов праці, пов’язаних із бойлерами у Сарненському бригадному будинку та температурним режимом на посту ЕЦ станції Ковель.

Від виконавчого директора ГО «Лікарняна каса Львівської залізниці» Романа Йосифовича заслухано інформацію щодо актуальних питань діяльності Лікарняної каси та нововведень.

Ухвалено пропозицію про внесення змін до Статуту профспілки, про що буде направлено окреме звернення до Ради профспілки.

Оновлено склад комітету дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці.