Виїзні дні на залізничних вузлах – вагомий інструмент роботи дорпрофсожу Львівської залізниці, єдиного підписанта дорожнього Колективного договору між адміністрацією та профспілкою. Адже без максимального наближення до робочого місця спілчан неможливий ефективний діалог.

Голова дорпрофсожу Артем КОРОЛЬКОВ разом з правовим інспектором праці Володимиром ШРАМКОМ, технічним інспектором праці Юрієм КОВАЛЬЧУКОМ, а також завідувачем відділу соціального захисту, праці та зарплати Денисом БУЛГАКОВИМ 16 листопада побували на Тернопільському вузлі. Працівники тернопільських локомотивного, моторвагонного та експлуатаційного вагонного депо, дистанцій електропостачання і сигналізації та зв’язку мали можливість безпосередньо на робочому місці отримати консультації щодо оплати і безпеки праці, правового захисту. Голови профкомів отримали відповіді на питання стосовно статутної діяльності профспілки, організаційної роботи та ведення документації.

Як показує практика, така форма роботи є достатньо дієвою інформаційною складовою діяльності профспілки.

Влітку такий виїзний день дорпрофсожу відбувся на Ковельському вузлі, в жовтні – на Стрийському, а на черзі – Рівне–Здолбунів. До кінця року в планах дорпрофсожу Львівської залізниці ще Івано-Франківськ, Коломия, Чернівці.

Про дату та формат роботи виїзних днів дорпрофсож повідомлятиме голів профкомів заздалегідь для якомога ширшого інформування членів профспілки.