У Профспілці залізничників і транспортних будівельників України 2024 рік – звітний.

Протягом лютого – травня про проведену роботу відзвітували перед своїми спілчанами профспілкові комітети первинних профорганізацій підпорядкування дорпрофсожу Львівської залізниці.

А 30 травня відбулася звітна конференція Дорожньої профспілкової організації.

Як відзначали самі учасники, конференція пройшла жваво, з цікавими виступами делегатів, застосуванням сучасних відеотехнологій та інтерактивним спілкуванням.

Делегати конференції визнали роботу дорожнього комітету профспілки Львівської залізниці за період з червня 2021 року по травень 2024-го – доброю. Також ухвалено постанову конференції, яка буде певною мірою регламентувати роботу Дорожньої профспілкової організації до наступної звітно-виборної кампанії в профспілці.

Перед закриттям конференції голова дорпрофсожу Артем Корольков вручив найкращим профспілковим активістам нагороди – цінні подарунки з логотипом Дорожньої профорганізації Львівської залізниці. Також переможець та призери флешмобу, оголошеного дорпрофсожем до всесвітнього Дня вишиванки, отримали грошові премії для своїх профспілкових організацій та пам’ятні подарунки.