24 серпня 2023 р. відбулось засідання президії Дорожньої профспілкової організації, де розглянуто питання щодо виконання Спільної постанови між АТ « Українська залізниця» та Професійною спілкою залізничників і транспортних будівельників України від 17.06.2022 р. № Ц-3-93/4/62/Ц проф-22 «Про виділення коштів на подолання наслідків воєнних дій, спричинених військовою агресією».

Члени президії ухвалили рішення про надання одноразової матеріальної допомоги для працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та прирівняних до них штатних працівників профспілки, членів їх сімей, непрацюючих пенсіонерів регіональної філії «Південно-Західна залізниця», що перебувають на обліку у виробничих підрозділах регіональної філії «Південно-Західна залізниця» або організаціях профспілки, та потерпіли внаслідок воєнних дій, спричинених військовою агресією, а також працівникам, мобілізованих до лав Збройних Сил України, сил територіальної оборони міст та територіальних громад.

Згідно з зверненням працівників матеріальну допомогу надано 64 членам профспілки на суму 380 000 грн, майже 1,7 млн грн компенсовано профспілковим організаціям на здешевлення вартості дитячих путівок для працівників залізниці відповідно до спільного листа АТ «Укрзалізниця» та Ради профспілки залізничників від 12.07.2023 р. № ЦЦУП-14/895/Цпроф/44-2.