Сьогодні, 27 грудня 2023 року у 19 річницю смерті, ми висловлюємо наші щирі співчуття та вшановуємо пам’ять Героя України, колишнього міністра транспорту і зв’язку Георгія Кірпи. Загибель видатного державного діяча – невіддільна втрата для нас усіх, особливо для тих, хто разом з ним долав труднощі та рухався вперед у справі розвитку транспортної галузі.

У цей день пам’яті в Архікатедральному соборі Святого Юра відбулась поминальна Божественна літургія, яку провів Отець Роман Кравчик. По закінченні поминальних заходів відбулось покладання квітів до барельєфу Г.М. Кірпи, розміщеному на будівлі Управління регіональної філії «Львівська залізниця». Було багато квітів від колег, друзів, ветеранів залізничного транспорту, керівництва Львівської залізниці та Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

Перед залізничниками, які прийшли вшанувати пам’ять про Георгія Кірпу взяли слово та розповіли  про спільну роботу колишній головний інженер Львівської залізниці Володимир Кісельов та голова Дорпрофсожу регіональної філії «Львівська залізниця» Ярослав Афтанас.

Георгій Миколайович Кірпа був неперевершеним професіоналом, відданим своїй справі, і призначений на відповідальну посаду, він зробив значний внесок у розвиток та модернізацію нашої залізничної системи. Він завжди ставив інтереси країни на перший план і працював на благо народу України. Георгій Кірпа завжди долав труднощі, його відданість, енергія та ефективність залишаться в наших серцях назавжди. Він був не лише видатним керівником, але й добрим другом і тією силою, яка об’єднувала нас усіх.

Нехай його приклад стане для нас вічним джерелом натхнення та мудрості. Нехай йому буде вічна пам’ять, а його сім’ї та близьким висловлюємо слова співчуття у цей важкий для них день.

З великим сумом та повагою,

Голова Дорожньої профспілкової організації

регіональної філії «Львівська залізниця»                                 

Ярослав АФТАНАС