Сьогодні в Ужгороді відкрилася виставка картин народного художника України, заслуженого художника України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка (2010 р.), члена Спілки художників України Віктора Івановича КОВТУНА.

Відомого українського митця гостинно зустріли працівники вокзалу Ужгород разом з адміністрацією та профактивом. Вони ознайомили майстра пензля з історією вокзалу та розповіли про музей Георгія Кірпи. «Людини, завдячуючи якій, ми отримали родзинку Закарпаття – наш вокзал Ужгород», – з глибокою пошаною розповіла про цю величну постать в історії залізничного транспорту голова первинки Світлана Лукач.

Нагадаємо, що завдяки Георгію Миколайовичу в обласному центрі Закарпаття був збудований новий сучасний вокзал, який є архітектурним витвором мистецтва в національному стилі. Водночас із будівництвом нового вокзалу було впорядковано й інфраструктуру пасажирської станції. До речі, старий вокзал, збудований ще за часів Австро-Угорщини, за наполяганням самого Георгія Кірпи теж зберегли. Урочиста церемонія відкриття відбулася 6 жовтня 2004 року.

Тож на згадку і на знак поваги Віктор Іванович Ковтун презентував закарпатцям два портрети відомого залізничника, один із яких подарував президенту ГО «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» Анатолію Володимировичу Палюху.

Також під час зустрічі зі знаним художником виступили ветерани залізничного транспорту, Почесні залізничники – Олександр Ломов та маневровий диспетчер станції Чоп минулих років Степан Неште, який, до речі, працював з Георгієм Кірпою.

Від імені учасників до меморіальної дошки видатному залізничнику покладено квіти.

Внесок Георгія Миколайовича у розвиток залізничного транспорту важко переоцінити. Тож його здобутки і досягнення продовжують жити, а разом із ними й наша пам’ять про нього.