В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей та тих людей які опинилися у скруті, хто найбільше потребує допомоги та турботи.

Це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

У День святого Миколая хочу побажати кожній родині добра і щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай приносить тільки радість.

Нехай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

Зі святом!

Голова Дорожньої профспілкової організації

регіональної філії «Львівська залізниця»

Ярослав АФТАНАС

🎅🎁 З нагоди Дня святого Миколая, Дорожня профспілкова організація регіональної філії «Львівська залізниця» закупила 11 тис. солодких подарунків для наших дітей. Дякуємо кожному члену профспілки за те, що разом ми творимо дива та даруємо посмішки. Нехай цей святковий день запам’ятається не лише подарунками, але і неймовірними миттєвостями радості та веселих емоцій! 🌟🚂