Дорогі спілчани! Цього року ми святкуємо вже 18-річчя з дня створення профспілки у незалежній Україні. Наша профспілка – одна з найпотужніших в Україні, і за ці роки довела свою спроможність рішуче захищати трудові права і відстоювати соціально-економічні інтереси залізничників. Принциповістю і наполегливістю профспілка завоювала авторитет, який дозволяє нам висувати вимоги і наполягати на їх виконанні. І хоча останнім часом ми зустрілися зі значними труднощами, минулий досвід дозволяє із вірою дивитися вперед, впевнено стверджувати, що й ці негаразди ми подолаємо, якщо будемо разом.
Зараз ми стоїмо на початку реформування, яке має стати доленосним для галузі. Від того, як відбуватиметься реорганізація, залежатиме майбутнє і залізниць, і працівників. Нам вдалося довести владі необхідність врахувати думку науковців і профспілок при затвердженні Державної програми реформування залізничного транспорту і тим самим захистити галузь від розвалу.
Соціальний діалог з Урядом, Міністерством транспорту і зв’язку, Укрзалізницею хоч і відбувається непросто, проте приносить свої плоди, а повсякденна послідовна робота профорганізацій усіх рівнів допомагає знаходити найоптимальніші рішення наболілих питань. І в цьому – заслуга кожного з вас, адже сила профспілки – в єдності, міцності наших лав. Саме згуртованості завдячуємо ми усіма нашими здобутками.
Цього року ми відзначаємо ще й 105-річчя профспілкового руху залізничників і транспортних будівельників України, і ця видатна подія доводить нашу силу, міць і солідарність.
Від щирого серця вітаю усіх спілчан з нашим спільним святом. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, успіхів у праці, родинного щастя, добробуту, надії на майбутнє.


Вадим ТКАЧОВ,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України