Продовжуємо звіт про благодійну допомогу від Global Ukraine Rail Task Force, WE AID, United Way та норвезької компанії з управління залізничною інфраструктурою Bane NOR, яку за сприяння та підтримки Укрзалізниці наша профспілка відправила залізничникам на деокуповані та прифронтові території.

У квітні–травні закуплені профспілкою продукти отримали спілчани Одеської дорожньої профорганізації, філій «Вокзальна компанія», «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», «Центр діагностики залізничної інфраструктури» і «Експертно-технічний центр», а також Харківського метрополітену. Представники цих організацій збирали пакунки для колег, завантажували та розвантажували машини і вагони з продуктовими наборами.

Кожен пакунок складався зі: свинини тушкованої, рибних консервів, чаю, печива, соняшникової олії (2 пляшки), борошна, солі, цукру, згущеного молока, макаронних виробів (2 пачки), круп (кукурудзяна, пшенична), рису та консервованої квасолі.

Одеська дорожня профорганізація запакувала колегам 8 тонн продуктів і направила допомогу у виробничі підрозділи Херсона та Миколаєва. Працівники Харківського метрополітену отримали близько трьох тонн продуктів, Центру діагностики залізничної інфраструктури – близько пів тонни. Об’єднана профорганізація філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» відправила 2,5 тонн до Лиманської, Харківської, Одеської дирекцій та Конотопського територіального управління. Профорганізація філії «Вокзальна компанія» розподілила 1,6 тонни між працівниками вокзалів станцій Слов’янськ, Покровськ, Костянтинівка, Краматорськ, Запоріжжя-1, Запоріжжя-2, Нікополь тощо.

Дякуємо партнерам!