Наполеглива робота профспілки, спрямована на відновлення соціальних виплат працівникам АТ «Укрзалізниця», передувала тому, що на адреси керівників регіональних філій, філій АТ «Укрзалізниця» направлено вказівку від 22.06.2022 року № ЦЦУП 10/282, яким внесено зміни до листа від 25.03.2022 № ЦЦУП-10/195 щодо переліку кодів видів оплат, за якими проводитиметься нарахування у період дії правового режиму воєнного стану. 

 

Так, відновлено доплату за шкідливі та особливо шкідливі умови праці при чергуванні працівників, які працюють за сумісництвом, оплату часу проходження періодичних медичних оглядів (в тому числі і у вихідний день) та відшкодування витрат на обов’язкові медичні огляди, передбачені законодавством.  

 

Робота з відновлення нарахування та виплати соціальних виплат, передбачених Галузевою угодою та колективними договорами, триває. 

 

Пріоритетними залишається відновлення виплати одноразової матеріальної допомоги при виході на пенсію вперше, в залежності від стажу роботи на залізничному транспорті, та виплата одноразової матеріальної допомоги залізничникам, мобілізованим на військову службу.