Тому президія Ради профспілки вчора, 30 червня, постановила провести 8 липня 2021 р. пікетування будівлі АТ «Укрзалізниця» з вимогою підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам з 1 червня 2021 року. Відразу після акції протесту профспілки буде поновлено активну роботу Центрального і регіональних штабів з організації та проведення акції протесту «робота за правилами». У разі неприйняття до 7 липня 2021 р. керівництвом АТ «Укрзалізниця» рішення про підвищення тарифних ставок і посадових окладів з 1 червня 2021 р. профспілка звертатиметься з вимогою до Кабінету Міністрів України про звільнення в.о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика із займаної посади.


Про невиконання керівництвом АТ «Укрзалізниця» зобов’язань перед 240-тисячним трудовим колективом Товариства поінформовано Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства , а також відповідні звернення за солідарною підтримкою дій Профспілки залізничників і транспортних будівельників України буде спрямовано Міжнародній федерації транспортників, Європейській федерації транспортників та Міжнародній конфедерації профспілок залізничників.


Настав час не слухати порожні обіцянки і вірити запевненням, а рішуче діяти! Керівництво АТ «Укрзалізниця», свідомо затягуючи вирішення найважливішого питання щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів працівникам,  – не тільки дискредитує профспілку в очах спілчан, а насамперед дискредитує себе в очах залізничників.