У Києві сьогодні, 8 вересня, проведено IV конференцію Федерації профспілок транспортників України. Із доповіддю про діяльність профоб’єднання, що здійснювалася протягом п’яти років, виступив його керівник – Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. Заслухано також звіт ревізійної комісії. 


Делегати визнали роботу Федерації задовільною, знову довірили очолити профоб’єднання лідеру профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадиму Бубняку, обрали новий склад Ради і ревкомісії, а також затвердили Програму дій на 2020–2025 роки.


Одностайно схвалено Заяву делегатів IV конференції до Уряду та Парламенту, у якій, зокрема, висунуто вимоги щодо невідкладної розробки та запровадження загальнодержавної програми економічного і соціального розвитку країни та приведення законодавства у сфері транспорту відповідно до Конституції України та міжнародних норм. Наведено низку конкретних пропозицій, що дозволить знизити високий рівень соціальної напруги у трудових колективах, справедливо обурених порушеннями соціально-економічних прав та інтересів працівників. 


Відбулося перше засідання новообраної Ради ФПТУ, на якому було затверджено склад її президії.