І ми знову висловлюємо подяку тим, хто надав цю неоціниму гуманітарну допомогу: Національній федерації профспілок залізничників Румунії MCV на чолі з її лідером Грігоре Маре.


Андрій Хижній, голова Запорізької територіальної профорганізації: 

– Допомога від зарубіжних і українських колег не вперше виручає українських залізничників в регіонах, що постраждали від бойових дій. На початку травня ми передали вантаж в Чернігів, зараз – на станції Оріхівська, Гайчур та Гуляйполе. Ця місцевість – практично лінія фронту, вона часто зазнає ворожих обстрілів. Боляче, але передати найнеобхідніше в окуповані Пологи і Мелітополь нам поки що не вдається. Ми продовжуємо моніторити ситуацію, але вона справді складна. 


Голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» Вадим Кукса:

– Ми подбали, аби допомогу отримали в Покровську працівники філії «Вокзальна компанія» та квиткові касири. Зараз постачання товарів першої необхідності погіршується всюди, а в містах, поряд з якими ведуться бойові дії, проблема взагалі стоїть гостро. Тому ми використовуємо кожну можливість, аби допомогти нашим людям, які там лишаються і продовжують працювати.


До речі, вміст пакетів з гуманітарною допомогою для прифронтових міст поповнено допомогою від тернопільських залізничників. Детальніше про цю допомогу від наших колег в наступній публікації розповість голова профорганізації працівників Запорізької дирекції залізничних перевезень Тетяна Вербовецька.