Нагадаємо, що у минулому місяці профспілці доставлено три партії гуманітарної допомоги  (це − матраци, подушки, ковдри та постільна білизна), яку на наш запит передали міжнародні партнери – Міжнародна та Європейська федерації транспортників, профспілки зі Швеції − «Union to union» і «SEKO» і польська профспілка «Солідарність».

 

Наразі залізничникам надійшли товари першої необхідності: консервовані овочі та макаронні вироби, вода в пляшках, медикаменти та медичні засоби.

 

Як повідомив голова дорпрофсожу, продукти тривалого зберігання буде відправлено залізничникам в Лиман, Харків та працівникам Попаснянського вагоноремонтного заводу, які тимчасово проживають в Тернопільський та Дніпропетровський областях (на жаль, інколи доставка вантажу ускладнюється через інтенсивність бойових дій в окремих регіонах). 

 

Медикаменти (такі, як парацетамол, ібупрофен) та медичні засоби (бинти, пластирі) вже розподілено в амбулаторії локомотивного депо Львів-Захід, медпункт Стрийського вагоноремонтного заводу і бомбосховище та укриття одного з пасажирських вагонних депо західного регіону. Крім того, частину медикаментів та медичних засобів, а також кілька розкладних медичних нош, які прибули із-за кордону, вирішено спрямувати у польовий медичний шпиталь, що біля Львова. 

 

Невдовзі плануємо з цієї гуманітарної допомоги працівникам Львівського та Стрийського мостобудівельних поїздів видавати воду, − повідомив Артем Анатолійович.

 

«Ми вдячні Голові профспілки за активну роботу на міжнародному рівні та нашим партнерам за те, що оперативно відреагували, зібрали і відправили допомогу. Важливо, що наші друзі не залишаються осторонь проблем українських залізничників. Ми постійно відчуваємо їхнє надійне профспілкове плече і сподіваємось на подальшу співпрацю», − подякував колегам Артем Корольков, а також додав, що зі свого боку дорпрофсож теж усіляко підтримує спілчан. Зокрема, напередодні свята для сімей залізничників, які знайшли прихисток у місті Лева, було закуплено паски та солодощі. Також для працівників організовано безкоштовні тренінги з першої домедичної допомоги.