Молодіжна рада профспілки уклала Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Молодіжний Схід». Документ підписали голови обох організацій Катерина ІЗМАЙЛОВА і Ольга ДЗЕРЖИНСЬКА. 

 

Мета такої співпраці – взаємодія і взаємодопомога. Адже, об’єднавшись, можна ефективніше розвивати і молодіжні організації, і молодіжну політику.

 

Для цього Меморандумом передбачено проведення зустрічей і навчання із залученням експертів, спільне дослідження проблем і потреб молодіжних рад з подальшим напрацюванням варіантів їх вирішення, впровадження нових інструментів для роботи з молоддю.

 

Обидві молодіжні організації планують обмінюватися інформацією про плани, проєкти, програми і кампанії та сприяти одна одній в їх реалізації, разом просувати ініціативи щодо розвитку молодіжних рад, неформальної освіти, волонтерства, молодіжних просторів, організовувати спільні заходи тощо.

 

Варто зазначити, що й у Молодіжної ради профспілки, і в ГО «Молодіжний Схід» за плечима – значний досвід реалізації цікавих та корисних проєктів, з яким можна ознайомитись на фейсбук-сторінках молодіжних організацій