В рамках гуманітарного проєкту «Trade Union Life Line» (Профспілкова лінія життя) та за підтримки міжнародних благодійних організацій World Central Kitchen, Canada-Ukraine Foundation – Пласт Львів продуктові набори отримали залізничники кількох областей України. Про це розповіла лідерка Молодіжної ради профспілки Катерина ІЗМАЙЛОВА.

 

«Завдяки молодіжним лідерам, які повідомили про потребу малозабезпечених сімей та пенсіонерів-залізничників з їхніх регіонів, відповідально відпрацювали з доставкою цього гуманітарного вантажу, вдалося допомогти понад 900 людям. Спочатку допомогу ми направили в Харків, цим займався молодіжний лідер дорожньої профорганізації Південної залізниці Олександр Нестеренко, наступну партію голова молодіжки Коростенської територіальної профорганізації Олександр Колісник доставив у свій регіон. Алла Замула, яка представляє молодь Конотопського вузла, направила важливий вантаж в Конотоп, Бахмач і далі по лінії. В планах залишаються деокуповані території Куп’янська, там нам допомагає займатися голова молодіжки теркому Станіслав Колесник. Так і працюємо. Гуманітарна допомога сьогодні залишається пріоритетним напрямом нашої роботи. І саме завдяки профспілковим ланцюжкам, яку сформувала наша молодь, вдається за запитами задовольнити певні потреби та злагоджено і оперативно допомогти людям», – детальніше поділилася молодіжна лідерка. 

 

Алла ЗАМУЛА разом з колегами з Конотопського теркому у свій регіон доставляли гуманітарний вантаж з Києва. Ми поцікавилися в неї, хто отримає ці продуктові набори. «Загалом ми зробили запит на 58 пакунків. 14 з них буде направлено студентам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в Класичному фаховому коледжі СумДУ. Також отримають допомогу сім сімей бахмаччан, які прихистили переселенців з Чернігова. Є в нас родина локомотивників, які стикнулися з важкими життєвими обставинами, і наразі потребує допомоги. Це також сім’ї залізничників з єдиним годувальником, або хтось опікується лежачими батьками після інсульту та й взагалі інші складні ситуації. 30 продуктових наборів віддамо пенсіонерам-залізничникам Конотопської дистанції сигналізації та зв’язку, які досягли поважного віку. Розвеземо їм по лінії: Терещенська, Хутір-Михайлівський, Ворожба».

 

У фейсбук-групі Молодіжної ради профспілки опубліковано слова вдячності від Коростенської регіональної Ради ветеранів війни та праці. Вони щиро подякували Молодіжній раді профспілки, а особливо її лідерці – Катерині Ізмайловій, та голові молодіжної ради Коростенської територіальної профорганізації Олександру Коліснику за важливу турботу про ветеранів-залізничників та такий подарунок до Дня ветерана. Приємно, що молодь не забуває і дбає про старше покоління. Загалом ветерани Житомирщини отримали 202 продуктових набори з цієї партії міжнародної гуманітарної допомоги.

 

Крім того, слова вдячності пролунали голові Коростенської територіальної профорганізації Андрію Жабському за допомогу в організації доставки продуктових наборів з Києва до Коростеня.

 

«А ми продовжуємо свою діяльність в рамках волонтерського проєкту #tradeunionlifeline. Попереду ще багато справ», – резюмувала Катерина Ізмайлова і подякувала усім міжнародним організаціям та колегам за таку важливу підтримку українських залізничників. Щирі слова подяки висловила Раді профспілки за допомогу з логістикою. Тож далі буде…