Молодіжна рада профспілки та профактив первинки Криворізького локомотивного депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» звернулися з пропозицією щодо іменних локомотивів на честь машиністів. Ініціатива підтримана лідером профспілки Олексієм Семерунем, відповідне звернення направлено офіційним листом  очільнику АТ «Укрзалізниця» Олександру Камишіну.

 

«Пропонуємо присвоїти локомотиву ВЛ11м5-470 імені машиніста Алєнічева Антона Валентиновича, який працював на цьому локомотиві до початку повномасштабної війни російської федерації проти України і який героїчно загинув на Донбасі 12 червня 2022 року. Захисник, котрий боронив нашу країну ще з 2014 року. Пройшов Донецький аеропорт й Іловайський котел, за що Указом Президента нагороджений медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ». Згодом повернувся працювати в депо, де добросовісно продовжував виконувати свій трудовий обов’язок на посаді машиніста», – за дорученням трудового колективу звернувся з ініціативою голова первинки Анатолій Кулешов.

 

У листі підкреслено, що увіковічення імені залізничників – це ще одна можливість гідно вшанувати їх подвиги та зосередити увагу громадськості на важливій ролі працівників сталевих магістралей у житті країни.

 

Сподіваємось, що Голова правління АТ «Укрзалізниця» підтримає ідею молоді і профактиву та всіляко сприятиме її впровадженню найближчим часом.