Херсонська область продовжує перебувати під масованими ворожими обстрілами. Можливість давати відсіч ворогові залежить від наявності тактичних приладів та обладнання у наших військових. Допомогти дістати один із таких, а саме тепловізійний приціл, звернулися до Криворізької територіальної профорганізації працівники Апостолівської дистанції колії, мобілізовані до лав ЗСУ.

 

«Ми розуміли, що це нагальна потреба і намагалися допомогти якнайшвидше. За фінансової підтримки дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці від моменту звернення наших хлопців вже через день нам вдалося передати необхідний прилад на передову. Вони телефонували, були вдячні, але насамперед це ми вам дякуємо, наші українські воїни, за кожен прожитий день й по можливості підтримуватимемо вас і надалі», – прокоментував голова Криворізької територіальної профорганізації Олександр ЖУК.

 

До речі, молоді залізничники з регіону придумали акцію «Смаколики для військових», про яку розповіла її ініціатор – голова молодіжної ради Криворізької територіальної профорганізації, завідувачка Музею залізничної слави Криворізького регіону Раїса Борисенко:

 

«Багато  наших колег зараз у війську. Ми вирішили відправити їм і їхнім побратимам «смачний привіт» із залізниці. Ідею підхопили голови наших профорганізацій, сподобалась вона і членам профспілки. Первинки організували збір коштів і закупівлю смаколиків, спілчани приносили власну випічку, дитячі малюнки і оберіги для військових. Декілька організацій доповнили посилки кавою і чаєм, засобами гігієни. 

 

Переважно первинки відправляли посилки в ті підрозділи, де служать їхні працівники. А деякі передали нам, в молодіжну раду, а ми вже відправили туди, де служать наші колеги-залізничники, зокрема, члени і лідери наших молодіжок.

 

Наші мужні воїни були зворушені, а маленькій Софії навіть особисто передали подяку у відповідь!»