На минулому тижні, 29 вересня, на установчій конференції створено об’єднану профорганізацію філії «Відомча воєнізована охорона». За це одноголосно проголосували 22 делегати. 

 

Утворення нової профспілкової організації було необхідністю, обумовленою структурними перетвореннями, які відбулись у господарстві воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця», та з метою визначення паритетного органу, який буде вести соціальний діалог та взаємодіяти з керівництвом новоствореної філії «Відомча воєнізована охорона».

 

В роботі конференції брали участь Голова профспілки Олексій Семерунь та директор виконавчий філії Володимир Александров. Обидва очільники наголосили на важливості об’єднання зусиль задля покращення якості трудового життя працівників.

 

Голосуванням в таємний спосіб, переважною більшістю голосів, очолювати об’єднану профорганізацію делегати довірили голові первинної профорганізації Знам’янського загону воєнізованої охорони Валерію Кучеру. Його професійність, виваженість та принциповість доведені роками кропіткої праці на чолі первинки та професійної секції працівників відомчої воєнізованої охорони Ради профспілки.

 

Заступником обрано голову первинної профорганізації Одеського загону воєнізованої охорони Олександра Кравченка. Сформовано склад профкому ОПО, з якого обрано членів президії, також створено ревізійну комісію.

 

Під час свого виступу Валерій Володимирович, зокрема, акцентував: «Ми завжди працювали на захисті соціально-економічних прав та інтересів наших членів профспілки, і продовжуватимемо це робити. Важкі часи вимагають ставати сильнішими, об’єднуватися і рухатись вперед в інтересах людини праці». 

 

Тож бажаємо новоствореній об’єднаній профорганізації плідної, результативної та ефективної роботи на благо спілчан.