Одноголосне рішення про це у зв’язку з невиконанням вимог профспілки керівництвом АТ «Укрзалізниця» ухвалено 10 березня на спільному засіданні центрального штабу з організації та проведення акції «робота за правилами» із відповідними регіональними штабами (в онлайн долучилося понад 300 учасників). Це конкретні консолідовані кроки спротиву незаконним діям та бездіяльності керівництва Товариства. 

 

З 15 березня у виробничих підрозділах  розпочнеться підготовча робота – вручення адміністрації актів, рапортів і докладних записок щодо порушень трудового законодавства, ПТЕ, законодавства з охорони праці, інструкцій, що обумовлюють безпеку руху поїздів.

 

31 березня відбудеться попереджувальна акція «робота за правилами». З цього приводу Голова профспілки В.Бубняк поінформував  в офіційних листах Президента України, Уряд, Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» і Наглядову раду Товариства та запропонував провести найближчим часом зустріч з представниками трудових колективів для вирішення висунутих вимог. 

До теми.

Нагадаємо, що на засіданні президії Ради профспілки 23 лютого, яке відбулося за підсумками акції протесту під будівлею Уряду 17 лютого п. р., наголошено на загостренні ситуації та надзвичайно високих ризиках суттєвого ущемлення трудових прав та інтересів спілчан і було створено центральний штаб з організації та проведення акції «робота за правилами».

 

З 17 лютого п. р. у первинках триває збір підписів за вступ у колективний трудовий спір з АТ «Укрзалізниця».

 

10 березня п. р. подано скаргу до Київського апеляційного суду з проханням скасувати ухвалу Печерського районного суду від 12 лютого 2021 року та направити справу для продовження розгляду судом першої інстанції (профспілка залізничників і транспортних будівельників України  22.12.2020 р. (справа №757/57170/20-ц) звернулася до Печерського районного  суду з позовом до АТ «Укрзалізниця» з приводу невиконання ряду положень Галузевої угоди, у тому числі і з приводу безпідставного непідвищення заробітної плати працівникам галузі).