Голова дорожньої профспілкової організації Львівської залізниці Артем КОРОЛЬКОВ звернувся до спілчан:

 

«Шановні колеги! Триває 15-й день війни… 15 днів спротиву російській агресії… 15 днів страху, але водночас непереможного духу і впевненості, що ми сильні, за нами правда і за нами неодмінно буде Перемога!!!

 

Дорожня профспілкова організація Львівської залізниці з перших днів злагоджено працює в штатному режимі. Ухвалюємо невідкладні рішення, координуємо перевезення наших колег, які змушені шукати прихистку на заході країни, зокрема налагодити контакти з профспілковими лідерами LHS PKP.

 

Керівництвом залізниці та президією дорпрофсожу ухвалено спільне рішення про допомогу залізничникам та членам їхніх сімей, які постраждали внаслідок військової агресії з боку російської федерації. Відкрито окремий розрахунковий рахунок для збору коштів на потреби постраждалим, зокрема забезпечення продуктами харчування, засобами особистої гігієни тощо.

 

Дорпрофсожем Львівської залізниці укладено договір з ПАТ «Концерн Хлібпром». І вже відправлено на Київ та Харків хлібобулочної продукції на суму понад 70 тис. грн. 

 

Для облаштування місць тимчасового перебування біженців з ДОТ «Експрес» надано 120 ліжок, тумбочок, матраців, подушок, постільної білизни (всього 912 одиниць).

 

Щодня ми координуємо інформацію про кількість мобілізованих працівників. Призваним на воєнну службу працівникам − членам профспілки надається матеріальна допомога.

 

Не забуваємо і про допомогу лікарні. Вже перераховано кошти на закупівлю кисню. Медичні заклади готові для прийняття поранених. Профспілкові організації перераховують кошти на підтримку Збройних Сил України. 

 

Проте нам потрібно думати і про завтрашній день. Ніхто не знає, що на нас ще очікує… Будьмо мудрими і виваженими у своїх рішеннях. Наразі скеровуємо допомогу виключно членам профспілки.

 

В єдності – наша сила! 

Слава Україні! Героям Слава!