Працівникам АТ «Укрзалізниця», посадові (місячні) оклади, місячні тарифні ставки яких на дату ухвалення рішення менше 30 тис. грн.,  з 1 червня п. р. буде підвищено на 10% годинні тарифні ставки та посадові (місячні) оклади. Перерахунок заробітної плати за червень 2021-го буде здійснено протягом серпня п. р. з виплатою відкоригованих сум при остаточному розрахунку заробітної плати за серпень 2021-го. Заробітну плату за липень п. р. буде виплачено вже з урахуванням підвищення. Таке рішення як результат висунутої вимоги профспілки й активної підготовки до акції протесту щодо захисту трудових прав спілчан ухвалене вчора, 6 липня, на засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

 

Тож рішенням президії Ради профспілки, засідання якої відбувалися протягом двох днів 6 і 7 липня, організацію та проведення акції протесту (пікетування) будівлі АТ «Укрзалізниця» скасовано, оскільки керівництво Товариства виконало взяті на себе зобов’язання щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів з 1 червня 2021 року. 

 

Щодо переговорів стосовно наступного етапу підвищення в цьому році, як передбачено Спільним рішенням про співпрацю і взаєморозуміння, підписаного 30 березня п. р. між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою, інформуватимемо окремо. 

 

Ми вдячні Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» за підтримку профспілки й активну участь щодо захисту соціально-економічних прав працівників.