Під таким гаслом вчора, 4 листопада, біля головного офісу АТ «Укрзалізниця» відбулася попереджувальна акція протесту Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

 

Через карантин кількість мітингувальників була вимушено обмежена, хоча у ній взяли участь представники практично усіх регіонів.

 

Учасники акції неодноразово наголошували на необхідності забезпечення стабільної роботи залізничної галузі, створення для залізничників належних умов для продуктивної праці, підвищення добробуту працівників, безумовного виконання з боку Товариства чинної Галузевої угоди та колективних договорів.

 

У зв’язку з тим, що під час акції протесту до пікетувальників ніхто із представників адміністрації АТ «Укрзалізниця» не вийшов, того ж дня очільнику Товариства О.Камишіну було направлено офіційного листа із затвердженими учасниками акції вимогами від імені багатотисячного трудового колективу. В листі запропоновано «невідкладно розглянути зазначені вимоги та поінформувати профспілку про заходи щодо їх реалізації».