«Ми вдячні Голові профспілки за системну і наполегливу роботу на міжнародному рівні, а також румунським колегам за їх колосальну допомогу, яка продовжує надходити в Україну. Минулої неділі ми отримали велику партію гуманітарного вантажу. Це були продукти тривалого зберігання (м’ясні та рибні консерви, консервована квасоля), рис, печиво, а також медикаменти (знеболюючі, жарознижувальні та дезінфікуючі засоби). Завдяки нашим профкомам і профактиву вдалося швидко усе це розвантажити і організувати доставку в заздалегідь виділене начальником Запорізької дирекції залізничних перевезень Ігорем Трибісом приміщення. 


Важливо, що вже 28 квітня частина гуманітарної допомоги з допомогою сил рятувальників ДСНС Запорізької області була доставлена на тимчасово окуповану територію, де її отримали 116 наших залізничників-пологівчан (загалом вже надано допомогу 800 працівникам). На цьому тижні плануємо передати наступну частину гуманітарної допомоги, близько 2 т,  в Чернігів. 


І ще залишається невирішеним питання як доставити вантаж залізничникам у Мелітополь, це найболючіше питання на сьогодні, яке, сподіваюся, має вирішитися найближчим часом. Ми зі свого боку докладаємо усіх зусиль і намагаємось домовитись на різних рівнях. Уся надія на Збройні Сили України».


До слова

Наприкінці квітня разом з гуманітарним вантажем від румунської профспілки MCV також доставлено допомогу (продукти харчування, засоби особистої гігієни, лікарські засоби), яку зібрали залізничники Тернополя колегам з Полог. Окремі слова вдячності в цьому голові первинної профорганізації працівників Запорізької дирекції залізничних перевезень Тетяні Вербовецькій, яка активно допомогла організувати процес.