«Медичний центр реабілітації залізничників» у Хмільнику вже понад 70 років успішно користується попитом залізничників. Санаторій розташований у лісостеповій зоні зі сприятливим помірним кліматом. За роки діяльності завдяки унікальним методикам та досвіду лікування Медичний центр прийняв вже понад 300 тисяч відвідувачів.

  – Наш оздоровчий заклад один з найстарших у Хмільнику. Але досі продовжує приймати та на високому рівні оздоровлювати тисячі залізничників. Впевнений, що це передусім завдяки якісній роботі персоналу. Адже наші спеціалісти використовують унікальні авторські методики оздоровлення, які дійсно допомагають. Люди відчувають результат, тому і приїжджають, рекомендують нас, довіряють», – розповів директор санаторію Медичного центру реабілітації залізничників Олександр Гаврилюк. – Головними напрямами, на яких спеціалізується наш оздоровчий заклад, є лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової, статевої, ендокринної систем, шлунково-кишкового тракту, шкіри і підшкірної клітковини, дихальних шляхів, ротової порожнини, опікової хвороби.

Медичний центр спеціалізується не лише на класичному санаторно-курортному лікуванні, а й вирізняється сучасними методами реабілітації та підбором індивідуальних програм профілактики для загального зміцнення організму. Потужна сучасна діагностична база з комп’ютерною обробкою даних забезпечить детальне обстеження всіх органів і систем. Вона дозволяє проводити добові спостереження за роботою серця, артеріальним тиском, станом хребта, суглобів, контролювати ефективність лікування тощо.

Санаторій також пропонує процедури грязелікування, водолікування, апаратної фізіотерапії, електролікування, магнітотерапії, лазеротерапії, ультразвукової терапії, кріотерапії, пресотерапії, вакуумної терапії, внутрішньовенної озонотерапії, галотерапії (соляна шахта), інгаляції та ін.

На базі санаторію є спеціально обладнаний бювет з питною природною лікувальною водою «Хмільницька цілюща», збагаченою мікроелементами та біологічно активними органічними сполуками, які роблять її властивості унікальними при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів та порушеннях обміну речовин. Вода сертифікована Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації та курортології МОЗ України.

Заступник директора – головного лікаря із лікувальної роботи Вікторія Шумигора підкреслила цілющі властивості води:

– Мінеральна вода, яка протікає через поклади каміння граніту, збагачується радоном та набуває лікувально-терапевтичної функції. У нашому центрі були навіть випадки, коли після лікування люди змогли зробити свої перші кроки в житті».

На додачу – на території медичного центру чудова природа, парк – пам’ятка садово-паркового мистецтва державного значення, зручні теренкури, спортивні майданчики, басейн, озера та пляжі. Все це зробить відпочинок приємним і незабутнім.

Наразі «Медичний центр реабілітації залізничників» є підрозділом філії «Центр оздоровлення та відпочинку» АТ «Укрзалізниця». За додатковою інформацією та оформленням путівок телефонуйте за номером: +38 (068) 977 93 19 (рецепція закладу).