Вже 25 років поспіль санаторій «Світязянка» гостинно приймає відвідувачів в перлині Карпат, невеличкому курортному містечку Трускавець.

За цей період в санаторії, що наразі є підрозділом філії «Центр оздоровлення та відпочинку» АТ «Укрзалізниця», оздоровлено понад 25 тис. осіб, у тому числі залізничників та членів їхніх сімей.

Медичний заклад має власну лікувальну базу оснащену сучасним обладнанням, що дозволяє проводити численні лікувально-оздоровчі процедури. А кваліфікований медичний персонал санаторію має значний досвід роботи і забезпечує лікування на якісному високому рівні.

Від початку оголошення в Україні воєнного стану «Світязянка» прихистила у своїх стінах разом із сім’ями понад 100 залізничників, котрі стали внутрішніми переселенцями. Директор філії «Центр оздоровлення та відпочинку» АТ «Укрзалізниця» Іван Нальотов подякував колективу санаторію та відзначив їх почесну та важливу роботу: «У цей важкий час, з перших днів війни ви надали прихисток залізничникам, які втратили своє житло через російську агресію. Керуючись покликом серця ви опікуєтесь нашими колегами, зокрема тими, які сьогодні захищають Україну від російської агресії та допомагаєте їм повернутися до життя».

Голова первинної профорганізації філії Альона Овсієнко щиро поділилася з нами про роботу своїх колег: «Їх самовіддане служіння обраній справі, доброта, чуйність та щедрість душі завжди знаходять вдячність та схвальні відгуки у пацієнтів. Додають їм віри і надії на здорове майбутнє, дарують і зміцнюють найбільшу цінність сьогодення – здоров’я людини».

Взагалі історія цієї оздоровниці сягає ще часів Австро-Угорщини. Тоді у 1898 році були зведені дві вілли, названі іменами літературних персонажів Адама Міцкевича – «Гражина» й «Світязянка». Проте безжальний час не залишив й сліду від колишньої розкоші. Зусиллями Південно-Західної залізниці у 1998 році пам’ятник архітектури України був врятований і «Світязянка» отримала друге життя.

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України в цей святковий ювілейний день приєднується до усіх слів привітань колективу санаторію «Світязянка». Успішної вам роботи, стабільності та процвітання. Зміцнення досягнутих позицій та завоювання нових висот у професійній сфері. І окремі слова подяки за небайдужість у ці буремні часи, за плече підтримки і за усмішки усіх залізничників, яких ви гостинно прийняли і яким продовжуєте допомагати.

Фото взято з офіційного сайту санаторію