Укрзалізниця з 1 липня 2023 року підвищить на 10% тарифні ставки та посадові оклади залізничників. Про це оголосив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко на засіданні президії Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, яке відбулося 13 червня.

«Підвищення заробітної плати залізничників ми передбачали у фінплані товариства на 2023 рік. Наразі фінансовий стан компанії стабільний та прогнозований, тому готові вже з наступного місяця підвищити ставки та посадові оклади нашим працівникам. Також активно працюємо над збільшенням обсягів вантажоперевезень, адже наше завдання — вийти на беззбитковий рівень. Це також дозволить відшуковувати можливості для подальшого підвищення заробітної плати та повернути інші виплати», — зазначив Євген Лященко.

Голова профспілки Олексій Семерунь висловив сподівання на подальшу підтримку високого рівня активності соціального діалогу, ефективну співпрацю в подоланні викликів воєнного часу та необхідності обговорення й узгодження конструктивних дій, спрямованих на користь працівників АТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, що востаннє Укрзалізниця підвищувала заробітні плати залізничників до початку повномасштабного вторгнення, у 2021 році.

Новина на сайті Укрзалізниці