В ніч з 12 на 13 березня поблизу ст. Брусин у Донецькій області був уражений уламками під час обстрілу пасажирський потяг, який прямував для здійснення евакуаційного рейсу до м. Лиман, щоб забрати мешканців Луганської та Донецької областей, які опинились у зоні запеклих бойових дій. Одна провідниця загинула, інша поранена. Її було доставлено в лікарню м. Слов’янськ, повідомлено в офіційних джерелах Укрзалізниці.

Про героїзм працівників поїзної бригади – начальник поїзда Олександр Щенов: «Це – насправді відмінні провідники. Ризикуючи у воєнний час життям, вони вийшли працювати навіть у свої вихідні, тільки щоб врятувати людей, евакуювати їх у безпечні регіони країни. Ворог своїми підступними діями обірвав життя однієї з них – провідниці Маріупольського вагонного депо Наталі БАБІЧЕВОЇ. Наші глибокі співчуття близьким та рідним загиблої».

Уся профспілкова залізнична родина доєднується до слів співчуття з приводу трагічної загибелі залізничниці. Родині загиблої від Лиманської дорожньої профорганізації та об’єднаної профорганізації філії “Пасажирська компанія” буде надо необхідну допомогу.

Співчуваємо! Пам’ятаємо! ВОРОГУ НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО!