«Як у цей важкий час підтримати дітей?» – задумались у первинній профорганізації локомотивного депо Шепетівка і знайшли відповідь. Профком долучився до реалізації нового напряму спільного проєкту «Поруч» Міністерства освіти і науки та ЮНІСЕФ – «Відновлення через спорт». Його мета – забезпечити психосоціальну підтримку дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

 

За ініціативою голови первинки Миколи Максимчука у рамках цього проєкту 6 липня був проведений захід для 21 дитини працівників депо, у тому числі і тих, хто знайшов прихисток у Шепетівці, тікаючи від бойових дій.

 

Спортивні ігри, бесіди-роздуми з психологом, заняття з домедичної допомоги – півтори години пролетіли непомітно, але залишили слід, на який вказували посмішки дітей і вдячність батьків. Дітлахи від семи до п’ятнадцяти років розділились на три групи, тож активності відповідали віку, а тренери могли приділити достатньо уваги кожному. Наприкінці організатори вручили юним учасникам смаколики та брошури з корисною інформацією від ЮНІСЕФ.