Профспілка залізничників і транспортних будівельників України застерігає і надає такі рекомендації працівникам, які збираються погодитися на отримання частини матеріальної допомоги на оздоровлення, визначеної  рішенням правління АТ «Укрзалізниця» від 27.06.2024 р. № Ц-82/39 Ком.т, непогодженого з профспілкою.

1.При написанні заяв про надання матеріальної допомоги на оздоровлення НЕ ВКАЗУЙТЕ відсоток місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановлений зазначеним вище рішенням правління (!) і НЕ РОБІТЬ ПОСИЛАННЯ на це рішення правління (!)

У разі якщо в заяві буде вказано 30% місячної тарифної ставки (посадового окладу) або посилання на це рішення правління, Ви фактично позбавляєте себе права на отримання іншої частини суми, яка так і залишиться не виплаченою.

Зверніть увагу, що рішенням правління АТ «Укрзалізниця» жодним чином не встановлено як і коли працівникам буде виплачено різницю суми між передбаченими нормами відповідних колективних договорів і відповідним рішенням правління.

2. У разі отримання ВІДМОВИ служби (відділу) роботодавця у прийнятті заяви БЕЗ ЗАЗНАЧЕННЯ відсотка або посилання на рішення правління АТ «Укрзалізниця» від 27.06.2024 р. № Ц-82/39 Ком.т. рекомендуємо надсилати тим самим службам (відділам) роботодавця такі заяви засобами поштового зв’язку (рекомендованим листом з повідомленням про вручення). Тобто з обов’язковою фіксацією цієї заяви.

Головам профорганізацій різних рівнів додатково поінформувати про це усіх членів профспілки, які виявляють бажання отримати частину матеріальної допомоги на оздоровлення.