Шановні спілчани, щиро вітаю вас із найважливішим державним святом – Днем Незалежності України! Тридцять років тому наша країна розпочала новий етап своєї історії, яку ми з вами пишемо щодня – рішеннями, вчинками, щоденною працею. Знаменний день здобуття суверенітету став поворотною віхою для кожного з нас. За ці роки пройдено непростий шлях становлення державності, національного відродження, економічних і соціальних перетворень. Цей процес триває донині та залежить від нашої відданої і незламної громадянської позиції. 

 

Незаперечний внесок у розвиток нашої держави належить залізничникам. Сталеві магістралі єднають людей з віддалених куточків України, допомагають її мешканцям побачити всю красу і різноманіття Батьків­щини, дарують радість зустрічі і можливість співпраці. Заліз­ниця забезпечує обороноздатність, потреби держави і бізнесу в перевезеннях і вантажообігу, створює зв’язки між великими промисловими підприємствами, сприяє міжнародній торгівлі й економічному зростанню.

 

Бажаю всім нам миру, злагоди в суспільстві, натхнення на добрі справи, успіхів у всіх починаннях заради процвітання Незалежної Ук­ра­їни, добробуту її народу.

 

Від усієї душі зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра і непохитної віри у краще майбутнє.

 

З повагою
Вадим Бубняк, Голова ФПТУ, Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України