Оскільки залізничний транспорт віднесено до категорії об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення, в період пандемії окремі категорії працівників знаходяться в групі підвищеного ризику негативних наслідків для здоров’я.

 

Сьогодні, 16 листопада, Голові правління АТ «Укрзалізниця» О.Камишіну направлено листа, в якому запропоновано невідкладно розглянути пропозицію щодо доплат окремим категоріям працівників під час карантину, спричиненого пандемією COVID-19, за аналогією до Закону України № 540-ІХ від 30.03.2020 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби» та п. 2 Постанови КМУ від 29.04.2020 р. № 375 «Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, посадових осіб Державної митної служби, осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських».

 

Також запропоновано створити спільну робочу групу для визначення переліку професій (посад) працівників залізничного транспорту, які безпосередньо надають послуги населенню і внаслідок виконання своїх посадових обов’язків мають безпосередній контакт з населенням.

 

В листі за підписом Голови профспілки В.Бубняка зазначено, що профспілка підтримує ефективну боротьбу з пандемією, але лише шляхом стимулювання працівників. Натомість застосування до працівників заходів примусу або дисциплінарного переслідування за відмову вакцинуватися є неприпустимим.

 

Крім того, відсторонення від роботи з 9.12.2021 р. нещеплених працівників, як того вимагає наказ МОЗ від 1.11.2021 № 2393, спричиняє юридичну колізію, йдеться в листі: «У роботодавця в даний час відсутні юридичні критерії для відсторонення від роботи, за якими можливо визначити, чи це є відмова від вакцинації, ухиляння, а, можливо, й інші причини (стан здоров’я, наявність антитіл після перенесеного захворювання тощо). Не відпрацьовано і питання часткового збереження заробітної плати, переведення частини працівників на дистанційний режим роботи тощо. Тобто, в адміністрації АТ «Укрзалізниця» вже виникає необхідність розробки та впровадження алгоритму дій на перехідний період при реалізації вищезазначеного наказу МОЗ України».