На засіданні президії Дорпрофсожу розглянуто виконання раніше прийнятої постанови «Про організацію та оплату праці працівників служби  сигналізації та зв’язку».  

Було наголошено, що в дистанціях здійснена певна робота щодо усунення порушень та зауважень в оплаті праці працівників. А саме, проведено донарахування надбавки за вислугу років, доплати за роботу в особливо складних метеорологічних умовах (+ 30 градусів і вище), за роботу у вечірній та нічний час, середнього заробітку за проходження медогляду,за час навчання в учбових закладах і на курсах підвищення кваліфікації, за час непрацездатності, грошової допомоги при звільненні на пенсію. Всього причетним працівникам донараховано та виплачено заробітної плати на загальну суму 83021,69 грн.

Якщо за 9 місяців 2022 року оплата за час прямування була здійснена у дистанціях 374 працівникам на загальну суму 384,6 тис.грн., то за 9 місяців 2023 року така оплата була здійснена вже 690 працівникам на загальну суму 789,3 тис.грн. Виплати за 330 кодом у 2023 році збільшились на 404,7 тис.грн. Це свідчить про те, що зауваження фахівців Дорпрофсожу прийнято до уваги і працівникам здійснюється оплата за час прямування від постійного пункту збору до місця виконання робіт і в зворотному напрямку поза межами робочої зміни, яка раніше по Роздільнянській, Шевченківській, Христинівській та Долинській дистанціям сигналізації та зв’язку не проводилась.

На протязі 2022 року премія за основні результати господарської діяльності, доплати за роботу у важких і шкідливих умовах праці, роботу у вечірній та нічній час при чергуванні працівників, які працюють за сумісництвом, нараховувалися лише в Знам’янській дистанції сигналізації та зв’язку, а вже за 9 місяців 2023 року після зауважень президії Дорпрофсожу такі нарахування були здійснені в Миколаївській, Помічнянській, Одеса-Сортувальній, Роздільнянській  дистанціях.

В основному всі зауваження виконані, тому постанову з контролю знято.