Вже майже місяць минув з того трагічного дня, коли на Харківському напрямку (станція Основа) пасажирський вагон потрапив під ворожий ракетний обстріл.

В той день, 16 липня, вмить обірвалося життя провідника пасажирського вагона Володимира НІКРАСЕВИЧА. У 24-річного залізничника залишилася дружина та маленька донька.

За життя іншого провідника, Петра КІКУ, який був тяжко поранений, відчайдушно боролися лікарі одного зі шпиталів Харкова. Було зроблено кілька складних операцій, однак поранення виявилися несумісні з життям. Серце Петра припинило битися 22 липня. Йому назавжди залишиться 56 років. Похоронений у рідному селі Лісове на Вінниччині.

«Шість років Володимир Нікрасевич пропрацював провідником пасажирських вагонів. Він був відданим своїй професії, чудовою людиною, яку багато хто знав і поважав. Щоб попрощатися, прийшли сотні мешканців Гніванської громади, колеги, близькі, рідні, усі, хто його знав. Люди утворили живий коридор, аби провести Володимира в останню путь. – розповідає голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» Вадим Кукса. – Петро Кіка на залізниці з 1983 року. Справжній професіонал, доброзичливий, високопорядний. Це важка втрата і невимовний біль для усіх нас. Війна наробила вже стільки горя… Хай спочивають хлопці у мирі вічнім».

Підтримати сім’ю загиблого Володимира приїхали в.о. директора філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський, заступник директора філії з управління персоналом філії Лідія Гриценко та інші керівники, а також голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» Вадим Кукса, члени профкому та трудовий колектив Хмельницької дільниці.

Пам’ять про загиблих залізничників назавжди житиме в серцях тих, хто працював поруч. Щирі співчуття рідним та близьким.

За інформацією Укрзалізниці, доньці Володимира Нікрасевича надаватиметься підтримка за програмою «Залізна родина». Об’єднана профорганізація підтримала сім’ї загиблих допомогою, передбаченою Спільною постановою між ОПО та філією «Пасажирська компанія».