Вербовецька Тетяна Владленівна
ГОЛОВА ПРОФЕСІЙНОЇ СЕКЦІЇ, голова первинної профспілкової організації залізничників Запорізької дирекції залізничних перевезень
Маційовський Іван Орестович
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ СЕКЦІЇ, голова об’єднаної профспілкової організації Львівської дирекції залізничних перевезень
Годованний Андрій Олександрович
СЕКРЕТАР ПРОФЕСІЙНОЇ СЕКЦІЇ, голова первинної профспілкової організації виробничого підрозділу «Станція Краматорськ» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Гритчин Богдана Богданівна
інженер з охорони праці виробничого підрозділу «Станція Мукачево» регіональної філії «Львівська залізниця», голова первинної профспілкової організації
Ковальчук Василь Васильович
голова первинної профспілкової організації Тернопільської дирекції залізничних перевезень
Маційовський Іван Орестович
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ СЕКЦІЇ, голова об’єднаної профспілкової організації Львівської дирекції залізничних перевезень
Зубрей Тетяна Іванівна
голова об’єднаної профспілкової організації Одеської дирекції залізничних перевезень
Борозна Олена Геннадіївна
голова первинної профспілкової організації станцій Знам’янської дирекції залізничних перевезень
Морозенко Тетяна Вікторівна
економіст ВП «Шевченківська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця», голова первинної профспілкової організації
Василець Оксана Володимирівна
інженер технічного відділу виробничого підрозділу «Станція Полтава-Південна», голова первинної профспілкової організації
Заріцький Віталій Григорович
бригадир виробничого підрозділу «Станція Основа», голова цехової профспілкової організації
Лавренюк Олександр Іванович
голова первинної профспілкової організації станцій Коростенської дирекції залізничних перевезень
Савицький Олег Юрійович
голова первинної профспілкової організації станцій Козятинської дирекції залізничних перевезень
Хлистун Петро Михайлович
голова первинної профспілкової організації Київської дирекції залізничних перевезень
Вербовецька Тетяна Владленівна
ГОЛОВА ПРОФЕСІЙНОЇ СЕКЦІЇ, голова первинної профспілкової організації залізничників Запорізької дирекції залізничних перевезень
Коптєлова Оксана Євгенівна
голова первинної профспілкової організації виробничо-технологічного підрозділу «Станція Нижньодніпровськ-Вузол»
Кузнєцова Олена Володимирівна
начальник контори (вантажної) виробничо-технологічного підрозділу «Станція Кривий Ріг», голова первинної профспілкової організації
Годованний Андрій Олександрович
СЕКРЕТАР ПРОФЕСІЙНОЇ СЕКЦІЇ, голова первинної профспілкової організації виробничого підрозділу «Станція Краматорськ» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Ковиженко Галина Іванівна
голова первинної профспілкової організації виробничого підрозділу «Станція Попасна» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Тихоненко Ірина Олегівна
в.о. голови первинної профспілкової організації структурного підрозділу «Станція Лиман» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця»
Фіцик Іван Богданович
черговий по дистанції виробничого підрозділу «Львівська дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт», голова первинної профспілкової організації