11 липня 2023 року в теркомі профспілки відбувся інформаційний день для профспілкових молодіжних лідерів.

Голова теркому профспілки Людмила Семиніна розповіла присутнім представникам молодіжних рад виробничих підрозділів Знам’янського регіону про головні напрямки роботи Ради профспілки, Дорпрофсожу та теркому профспілки, про запроваджені профспілкою на всіх рівнях заходи щодо покращення добробуту залізничників в цілому, а також зокрема при введені в дію на період воєнного стану «стимулюючого» Положення про преміювання працівників гостродефіцитних професій, яке не виправдало надій та не досягло поставлених цілей від його впровадження – збільшення мотивації, підвищення результативності та ефективності діяльності. Також голова теркому профспілки повідомила присутнім про нагальні питання, які були розглянуті 13 червня поточного року під час зустрічі членів президії Ради профспілки з Головою правління АТ «Укрзалізниця» Євгеном Лященком та директорами Департаментів, які відповідають за соціальні напрями роботи. Ці озвучені на засіданні питання визвали хвилю обговорень та низку питань, на які слухачі отримали вичерпну відповідь.

Також перед зібранням виступив голова молодіжної ради локомотивного депо Знам’янка Сергій Савченко, який розповів про участь 22-24 червня поточного року у виїзному інформаційно-освітньому тренінгу «Що необхідно знати кожному профспілковцю», який мав на меті підвищити обізнаність молодих активістів в питаннях трудового законодавства, а також, надати практичні поради психолога щодо знаходження в ресурсному стані під час військового стану. Розповідь Сергія містила багато корисної та цікавої інформації з питань реформування трудового законодавства в Україні, найкращих світових практик в трудовому законодавстві, трудової міграції українців та про переваги членства у профспілці.

В кінці інформаційного дня молодіжні лідери Знам’янського регіону окреслили проблемні питання, які взяті на облік працівниками апарату теркому профспілки для обов’язкового якнайшвидшого вирішення та надання відповідей.