Дитячий оздоровчий табір «Дубки» цьогоріч першу зміну дітлахів прийме з 14 червня по 4 липня. Всього планується провести три заїзди по 21 дню, закриється сезон 20 серпня.
Щороку терком, адміністрація дирекції та структурних підрозділів регіону, профкоми об’єднують зусилля для того, щоб створити найкращі умови для юних відпочивальників. Харчування у «Дубках» шестиразове, і кухарі вкладають душу у кожну страву. Влітку працюватиме кабінет методико-психологічної допомоги. Кожної зміни дітлахів будуть радувати бажані гості – артисти Вінницької обласної філармонії і цирку, повідомив прес-центр Жмеринського теркому профспілки.

Щороку сотні дітлахів набираються сил і здоров’я у дитячому таборі «Гайдарівець». Тож для впорядкуванням території перед початком літнього сезону було оголошено суботник, на який прийшли працівники всіх структурних підрозділів Шевченківського регіону. Дружно включилися в роботу й наші активісти – прибирали, фарбували, реставрували, словом, робили все, щоб дітям було комфортно й затишно, повідомила голова профорганізації Шевченківської дистанції сигналізації та зв’язку Тетяна Дібровка.

К оздоровительному сезону 2013 года готовы пять детских лагерей, санаторная группа «Здоровье» при детской клинической больнице, где в прошлом году произведен ремонт и созданы все условия для отдыха школьников, и санаторий-профилакторий на станции Бугаз, в котором родители смогут отдыхать с детьми все лето. На заседании президиума дорпрофсожа утвержден график заездов, сообщила ведущий специалист Одесского дорпрофсожа Галина Перхалюк.