Шановні залізничники!  

    Цьогоріч у нас подвійне свято – у День залізничника ми відзначаємо 145-річчя Одеської залізниці. У 2010-му ми святкували цілу низку залізничних ювілеїв – по 140 років виповнилося Донецькій та Південно-Західній залізницям, а вже через рік галузь відзначатиме своє 150-річчя. Не дивно, що цей рік був щедрим на здобутки. 

  Важливим досягненням стало відкриття залізничного руху мостовим переходом через р. Дніпро у м. Київ, будівництво якого розпочиналося під керівництвом Георгія Миколайовича Кірпи. Продовжувалися роботи з будівництва оксамитового шляху – було укладено понад 600 км безстикової колії, здійснювалися заходи для запровадження швидкісного руху та підвищення пропускної здатності, а також пристроїв електричної централізації стрілок і сигналів. 

   Готуючись до Євро-2012, працівники галузі виконували електрифікацію нових дільниць, зокрема відкрили рух на електрифікованій дільниці Конотоп – Ворожба. У 2010 році, у непростих умовах, долаючи наслідки фінансової кризи, нам вдалося збільшити щодобове навантаження до понад мільйона тонн і наростити обсяги вантажоперевезень, у тому числі в напрямку портів, у чому велика заслуга Одеської залізниці.

   Ми віримо, що й надалі ваш досвід і професійна майстерність допоможуть успішно вирішувати актуальні завдання, що постають перед галуззю, сприятимуть розвитку транспортного комплексу України.

  Авторитет професії залізничника завжди підкріплювався соціальними гарантіями, тому пріоритетами Укрзалізниці та профспілки завжди були, є і будуть захист ваших інтересів і прав, якісне медичне обслуговування та належний відпочинок.

  Вітаємо трудові колективи залізниць із професійним святом, бажаємо впевненості у своїх силах, міцного здоров’я, процвітання, відданих друзів і близьких людей поруч.

З повагою


Михайло КОСТЮК,
 Генеральний директор Укрзалізниці,

Вадим ТКАЧОВ, Голова Федерації профспілок транспортників України,
                        Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України