Відкриваючи засідання, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюк розповів про актуальні питання профспілкової діяльності. Перед учасниками виступив голова дорожньої профорганізації Львівської залізниці А.Сенишин.
Вагонники торкнулися низки проблем, зокрема йшлося про режим праці і відпочинку працівників, оплату за фактично відпрацьований час. Наголошено на необхідності налагодження обліку понаднормових годин роботи та їх оплати у повному обсязі. Члени профсекції – голови первинних профорганізацій стурбовані і скороченням штату у вагонному господарстві. Адже непродумана, на їх погляд, політика керівництва Укрзалізниці і залізниць у цьому питанні може призвести до непоправних наслідків.
Зважаючи, що 2010-й проходить у профспілці під гаслом «Жінкам – гідну працю!», розглянуто питання щодо умов праці і соціальних гарантій жінок у вагонному господарстві. Присутні акцентували увагу на наболілій проблемі забезпечення працівниць жіночими моделями спецодягу.
Зі згаданих питань перед учасниками засідання профсекції виступив головний інженер Головного управління вагонного господарства Укрзалізниці В.Мархай і відповів на запитання.
Обговорено також стан реалізації попередніх пропозицій і зауважень профсекцій Ради профспілки та дорпрофсожів і підсумовано роботу впродовж останніх трьох років.
Результати діяльності профсекції вагонного господарства розглянуто на засіданні президії Ради профспілки 11 лютого п. р. Протокол засідання секції надіслано до відповідних главків Укрзалізниці, з ним можна ознайомитися на нашому сайті.

Інф. «ВІСНИКА»