Засідання відбулося в Одесі 26–27 жовтня п. р. за участю першого заступника Голови профспілки М.Сінчака. У засіданні взяв також участь і виступив голова Одеського дорпрофсожу А.Прокопенко.

М.Сінчак розповів присутнім про питання і проблеми, над якими працюють наразі профоргани різних рівнів. Найбільш злободенні розглядалися протягом засідання, зокрема, питання обліку й оплати робочого часу. Різні аспекти цієї проблеми обговорено за участі головних інженерів главків Укрзалізниці: комерційного – В.Іващука і перевезень – М.Семенюка. Профсекція запропонувала Укрзалізниці розглянути питання підвищення заробітної плати працівникам у відповідності до Галузевої угоди, а плановий фонд заробітної плати залізниць і структурних підрозділів визначати з урахуванням штатних розписів і премій. Було підтримано пропозицію комерційного Главку щодо підвищення тарифних ставок прийомоздавачам вантажів і багажу.

Члени профсекції звернулися до представників главків і з низкою пропозицій щодо дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників, охорони праці. Керівництву, зокрема, запропоновано визначати чисельність працівників структурних підрозділів відповідно до обсягів перевезень, а не „рекомендованим” штатним розписам. Також висловлено вимогу до адміністрації – забезпечити температурний режим на робочих містах згідно з типовими нормами з охорони праці.

Голова професійної секції Ради профспілки, голова об’єднаної профорганізації Одеської дирекції залізничних перевезень О.Петрик гостинно ознайомила колег з роботою дирекції та станції Одеса-Сортувальна.

Інф. „ВІСНИКА”