В урочистостях з цієї нагоди взяли участь заступник начальника Одеської залізниці О.Голосінський, начальник Шевченківської дирекції залізничних перевезень М.Малинка та голова територіальної профорганізації В.Мотузенко.


Профспілка велику увагу приділяє питанням соціального захисту спілчан, зокрема, поліпшенню їхніх житлових умов. Тож питання реконструкції та переобладнання приміщення колишнього санаторію-профілакторію під житло було одним із найважливіших для Шевченківського теркому багато років поспіль. Принципову позицію теркому профспілки поділяло і керівництво дирекції залізничних перевезень. Жодна конференція трудового колективу з виконання зобов’язань колдоговору не проходила без розгляду цієї проблеми…


Це питання також було доведено до відома вищого керівництва галузі, яке посприяло у його позитивному вирішенні. Спільним рішенням керівництва Одеської залізниці та дорпрофсожу у 2010-му було виділено кошти для перебудови приміщення. Працівники будівельно-монтажного поїзда станції Гайворон перетворили будівлю на житлову і підвели всі необхідні комунікації.


В урочистій обстановці було перерізано стрічку, що символізувала не просто завершення реконструкції, а початок нового життя для сімей, які багато років стояли на квартирному обліку за місцем роботи.


Новосели щиро вдячні за чудові просторі квартири. Попереду, щоправда, купа ремонтних робіт та іншого клопоту, пов’язаного із заселенням. Але ж таке довгоочікуване новосілля для них уже не мрія, а підтверджений факт! І висловлюють впевненість у тому, що галузева профспілка дійсно захищає права та інтереси людей праці.


ПРЕС-ЦЕНТР Шевченківського теркому профспілки