Загалом на обидва конкурси профпрацівниками, профактивістами і молодими спілчанами надіслано понад 100 робіт, які висвітлюють різні аспекти діяльності профспілки: захист трудових прав і соціальних інтересів працівників, турбота про охорону праці і умови виробничого побуту, робота молодіжних рад, спортивна, оздоровча, культурно-масова та інформаційна діяльність тощо. Свій внесок у підбиття підсумків конкурсів зробили й  учасники другого Міжнародного молодіжного Форуму профспілок залізничників і транспортних будівельників країн СНД і Балтії, що проходив 21–24 вересня в Одесі, взявши  участь у рейтинговому голосуванні.

Найкращими плакатами на тему „Профспілка очима молоді” президія визнала роботи:

«За нами майбутнє» – В.НАГОРСЬКОЇ, виконавця художньо-оформлювальних робіт станції Торез, члена профкому Дебальцевської дирекції залізничних перевезень Донецької залізниці;
«Дерево профспілки» – молодіжної ради Попаснянської територіальної профорганізації;
«Поважай людину праці» – молодіжної ради Знам’янської територіальної профорганізації;
«Те, що чекає нас без профспілки» – О.РУДЬКА, начальника техвідділу Смородинської дистанції колії Південної залізниці, голови молодіжної ради первинної профорганізації.

Переможцями фотоконкурсу „Профспілка в дії” президія визнала:

О.ХІСАМУТДІНОВА – технічного інспектора праці Ради профспілки на Донецькій залізниці за знімок «Профспілкова естафета – від покоління до покоління»
Г.ВОРОТИЛОВА – комірника Апостолівської дистанції сигналізації та зв’язку, члена комісії профкому з культурно-масової роботи за знімок «День профспілки на Апостолівському залізничному вузлі. Мотопробіг»
В.КОРОТКОВА – пенсіонера, члена профспілки за роботу «Профспілкова акція – Міжнародний день дій».

Переможці нагороджуються цінними подарунками та Дипломами Ради профспілки. Надіслані на конкурси плакати та фотознімки буде використано в проведенні виставок, підготовці та виданні профспілкових інформаційних матеріалів, публікацій, календарів, листівок тощо.

 

Лариса НЕСТЕРЕНКО, заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки